En

Ua

Про нас

Ми – ІТ-компанія, яка перетворює ідею на готовий продукт.

Ми працюємо 👨‍💻 з новітніми технологіями та послугами 🤖, які допомагають нам виробляти 🏗️ найкращий 🤘 продукт для наших клієнтів

Мета

Наша мета – бути провідним постачальником ІТ-рішень, заснованих на християнських принципах, допомагаючи бізнесу та неприбутковим організаціям процвітати і розвиватися в постійно мінливому цифровому середовищі.

Загальний обсяг фінансування
$ 0 M+
Задоволені партнери
0 +
Завершені проекти
0 +

Наші принципи

Чесність

Ми дотримуємося найвищих стандартів чесності, прозорості та етичної поведінки в усіх аспектах нашої ділової практики.

Досконалість

Ми прагнемо досконалості в усьому, що ми робимо, прагнучи до постійного вдосконалення, інновацій та надання високоякісних ІТ-рішень та послуг.

Спільнота

Ми цінуємо співпрацю, командну роботу та взаємоповагу, створюючи сприятливе та інклюзивне робоче середовище, в якому люди можуть розвиватися, процвітати та робити свій внесок у загальне благо суспільства.

Управління

Ми усвідомлюємо свою відповідальність за мудре управління довіреними нам ресурсами, включаючи час, талант і фінанси, відповідно до християнських принципів управління.

Інновації

Ми підтримуємо творчість і допитливість, постійно шукаємо нові шляхи вирішення проблем і вдосконалення процесів. Ми створюємо середовище, де процвітають інновації, надихаючи нашу команду досліджувати, експериментувати та розширювати межі можливостей.

Місія

Бути маяком світла в ІТ-індустрії, випромінюючи цінності християнства, коли ми проектуємо, розробляємо та впроваджуємо рішення, які позитивно впливають на світ.

Патнери

Item 1
Item 2
Item 3
Item 4
Item 5
Item 5
Item 5
Item 5
Item 5
Item 5

Команда West Tech

CEO & Founder

Віталій Сиротинський

CTO & Co-Founder

Іван Білоусов

Lead-design

Єгор Новак

Team-Lead

Данило Новосьолов
Працівників
0 +
Країни
0

Згадується

Create your project

Email*
Your name*
Dsecribe your project*

Contact us

Apply for vacancy

Email*
Your name*
share a link to your portfolio*

Create your project